منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1398     |     کد : 6590

اولین دوره مسابقات جام پرچم با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تبریز ، اولین دوره رقابتهای جام پرچم که همزمان با آغاز چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در رده سنی زیر ۱۴ سال برای دختران و پسران تبریزی آغاز شده بود با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز در آیین اختتامیه این رقابتها ورزش را نماد و سمبل سلامتی و شادابی برشمرده و افزود؛ تزریق انرژی با ابزار تحرک موجب پویایی جامعه  میشود.
ملا حسینی گفت: خوشبختانه استقبال خوبی از این رقابتها بعمل آمد و سعی داریم با برنامه ریزی مطلوب این روند ادامه و در سالهای بعد، جام پرچمهای پرشورتری برگزار کنیم.
وی افزود؛ علاوه بر بحث ورزش،  فرهنگ سازی از  دیگر محورهای برگزاری این رقابتها بود چراکه حس غرور با اهتزاز پرچم درمیادین بین المللی را میبایست از ابتدا به نونهالان و نوجوانان اموزش داد.
ملا حسینی در پایان نامگذاری این دور از رقابتها با نام و یاد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را از دیگر زیبایهای فرهنگ ساز در حوزه ورزشی نوجوانان برشمرد.
مراسم اختتامیه این رقابتها باحضور قهرمانان رشته های مختلف و همراهی خانواده های آنها در محل آمفی تاتر شمیم پایداری برگزار شد.
 این رقابتها با برنامه ریزی سازمان بسیج شهرداری تبریز و همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی ،‌ سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل برگزار گردید.