منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 21 دي 1398     |     کد : 6457

خانواده های شهدای مدافع حرم و سپاهیان جان بر کف، اسوه هائی در حمایت از محور مقاومت

مادر بزرگوار شهید مدافع حرم صادق عدالت اکبری:

سردار سلیمانی با وجود خود انقلاب را صادر کرد و با شهادت خود سیل عظیم مردمی را در حمایت از آرمانهای والای انقلاب و نظام به راه انداخت


 
همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها و در جریان مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی که با حضورکارکنان و بسیجیان شهرداری منطقه 9 برگزار گردید، مادر بزرگوار شهید مدافع حرم صادق عدالت اکبری و سرهنگ گلمحمدزاده معاون هماهنگ کننده ی سپاه عاشورا، به تبیین محور مقاومت  و اثرات آن در بالندگی و پیشرفت ایران اسلامی پرداختند.

مادر شهید مدافع حرم صادق عدالت اکبری، با بیان اینکه سردار سلیمانی باصرف40 سال از عمر با برکت خود از هیچ کوششی در راه اعتلای فرهنگ اسلام و انقلاب اسلامی، دریغ نکرد اظهار داشت: سردار سلیمانی با وجود خود انقلاب را صادر کرد و با شهادت خود سیل عظیم مردمی را در حمایت از آرمانهای والای انقلاب و نظام به راه انداخت.

این مادر شهید مدافع حرم خاطر نشان کرد: تأثیر خون ایشان به یقین هزاران مرتبه بیشتر از وجود ایشان است؛ همچنانکه ترور سردار سلیمانی و همرزمان ایشان به دست آلوده ی خود آمریکا، انسجام و اتحاد ملی را دوباره متجلی کرد و بزرگترین ضربه و انتقام در مقابل خطای عظیم آمریکا و اسرائیل خونخوار، همین اتحاد، یکپارچگی و حضور مردم در حمایت ازنظام و انقلاب بود.
  
سرهنگ گلمحمدزاده معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا نیز بعنوان یکی دیگر از سخنرانان مراسم، محور مقاومت را یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران برای مبارزه با شرارت های آمریکای جنایتکار و ایادی این شیطان بزرگ در منطقه بر شمرد.

 وی اظهار داشت: سردار سلیمانی بعنوان نخبه ی نظامی و سیاسی بی بدیل، تمامی معادلات استکبار جهانی را در تولد و پرورش یکی از خطرناکترین جریانات ضد بشری بنام داعش که درصدد اجرا و پیاده سازی نقشه های شوم اربابان خود با نام اسلام در منطقه بود را نقش بر آب کرد.

سرهنگ گلمحمدزاده خاطر نشان کرد: سردار سلیمانی معمار بزرگ شکست طرح ها و راهبردهای آمریکا در منطقه بود، از این جهت نفرت آمریکا و اسرائیل کودک کش در معرفی شخصیت بی نظیری همچون سردار قاسم سلیمانی بعنوان بزرگترین تروریست نشان ازناتوانی  جبهه ی استکبار است.

معاون هماهنگ کننده ی سپاه عاشورا افزود: به حول و قوه ی الهی یکی از اثرات ماندگار شهادت سید الشهداء مقاومت، خروج آمریکا از منطقه خواهد بود، و محور مقاومت توانمندتر از گذشته با تربیت یافتگان راه سردار سلیمانی به حیات خود ادامه خواهد داد.

در حاشیه ی این مراسم، طومار انزجار از اقدام تروریستی آمریکای جنایتکار در به شهادت رساندن سردار سپهبد قاسم سلیمانی و یاران ایشان، توسط حاضرین امضاء گردید.