منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 30 خرداد 1397     |     کد : 3961

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج صاحب الزمان(عج) شهرداری منطقه ده تبریز در اتاق جلسه منطقه برگزار شد.

دراین مراسم که با حضورمهندس وظیفه شناس شهردار منطقه ده تبریز ، و حاج جلیل با حجب فرمانده حوزه 3 مقاومت بسیج شهرداری تبریز و هیات همراه و معاونین و مدیران شهرداری منطقه ده حضور داشتند برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم شهردار منطقه ده تبریزضمن خوش آمد گویی به میهمانان خود گفت: دشمن سالهاست که بجای کار نظامی به ما حمله فرهنگی نموده  و ما باید در قالب فعالیت هایی مثل برنامه های مختلف بسیج کاری کنیم تا توطئه دشمن شکست بخورد.مهندس وظیفه شناس شهردار منطقه در ادامه افزود: بسیج در توسعه و ترویج فرهنگ و ارزشهای انقلابی و اسلامی نقش موثری دارد و از مهمترین انتظاراتی که ازبسیج می رود پایبندی به الزامات اخلاقی، اجتماعی، علمی و همچنین تقویت صبر، گذشت و افزایش تعامل در محیط کاری است. در ادامه حاج آقا جلیل با حجب فرمانده حوزه 3 مقاومت بسیج شهرداری تبریز گفت: هدف از تشکیل بسیج در شهرداری رسالت بسیجی مثبت اندیشی دستگاه نظارت و اجرایی و ایجاد انگیزه ونشاط در کارکنان شهرداری و همکاران می باشد که این را بایستی تک تک همکاران ازخودشان شروع کنند و تحولی شگفت انگیز بوجود اورند چرا که بسیج به همین منظور ایجاد گردیده است. در ادامه برنامه فرمانده حوزه 3 مقاومت بسیج کارمندی شهرداری تبریز با تشکر از زحمات مهندس امینی فرمانده سابق پایگاه مقاومت بسیج صاحب الزمان شهرداری منطقه ده، خواستار یاری همه همکاران به فرمانده جدید پایگاه شد. در پایان هم با اهدای لوح و هدایایی از زحمات مهندس جعفر امینی تقدیر، و حکم مسئولیت مهندس حسن شاکری به عنوان فرمانده جدید پایگاه داده شد.


پایگاه مقاومت صاحب الزمان شهرداری منطقه 10

 


پایگاه مقاوت صاحب الزمان (عج )  شهرداری منطقه 10
نوشته شده در   چهارشنبه 30 خرداد 1397  ساعت  20:48   توسط   پایگاه مقاوت صاحب الزمان (عج ) شهرداری منطقه 10    تعداد بازدید  82
ویرایش شده در چهارشنبه 30 خرداد 1397 ساعت 20:55 توسط پایگاه مقاوت صاحب الزمان (عج ) شهرداری منطقه 10
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :